Apie mus

Esame patyrusi profesionalų komanda, turime didelę patirtį energetikos, finansų ir turto valdymo srityse.

Mūsų stiprybės padeda pasiekti geresnių rezultatų

Koncentruojamės į atsinaujinančiosios energetikos investicijas, kurios pasižymi ilgalaikiais ir stabiliais pinigų srautais, patraukliu rizikos ir investicinės grąžos balansu bei atsparumu kitų turto klasių vertės svyravimams.

Specializuotas investuotojas į atsinaujinančią energiją

Aiškiai orientuojamės į atsinaujinančiosios energijos sektorių, siekiame paspartinti perėjimą prie švarios energijos šalyse ir kurti patrauklias bei tvarias investavimo galimybes.

Kvalifikuoti specialistai

Kompetentinga komanda, turinti išskirtinės patirties investicijų valdymo, įmonių susijungimų ir įsigijimų bei techninių žinių atsinaujinančiosios energijos sektoriuje.

Aiškus valdymas ir reguliavimas

Esame licencijuotas turto valdytojas, prižiūrimas Lietuvos banko. Valdymo struktūra užtikrina aukštą sąžiningumo, skaidrumo ir interesų derinimo lygį.

Solidi patirtis ir rezultatai

Valdome fondus, investuojančius į saulės ir vėjo elektrines Baltijos šalyse, Lenkijoje ir kitose Vidurio Europos šalyse. Pagrindiniai komandos nariai vadovavo vieniems iš didžiausių atsinaujinančios energetikos sandorių regione, pritraukusiems pirmaujančius pasaulinius turto valdytojus.

Regiono ekspertizė

Pagrindinė būstinė yra Lietuvoje, glaudžiai susijusi su kitomis Vidurio Europos šalimis, todėl esame pačiame šios pramonės šakos centre ir turime stiprų projektų plėtotojų, investuotojų, bankų ir kitų suinteresuotųjų šalių tinklą.

4

Įsteigtų fondų skaičius

140M

Valdomas turtas, €

200MW

Įsigytų atsinaujinančios energetikos projektų galia

280GWh

Metinis žalios elektros gamybos pajėgumas

Article 9

SFDR klasifikacija

Aukšta investicijų ir rizikos valdymo patirtis

Kompetentinga komanda, turinti išskirtinės patirties investicijų valdymo, įmonių susijungimų ir įsigijimų bei techninių žinių atsinaujinančiosios energijos sektoriuje.