„Modus Asset Management“ atsinaujinančios energetikos fondai pritraukė per 19 mln. Eur

Alternatyviųjų kolektyvinio investavimo subjektų valdytojo licenciją turinti valdymo įmonė UAB „Modus Asset Management“ į valdomus uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtus fondus „Modus Poland Solar Fund I“ ir „Modus Remote Solar Fund I“ pritraukė 19,5 mln. Eur. Į šiuos fondus investavo daugiau kaip 50 investuotojų.

Minėti fondai investuoja į veikiančius saulės elektrinių parkus Lenkijoje ir Lietuvoje. Pritrauktos lėšos iš investuotojų bus panaudotos saulės parkų įsigijimui. Fondai jau yra suformavę daugiau nei 184 MW portfelį. Iš jų 40 MW sudaro jau elektrą generuojantys saulės parkai, o likę 144 MW bus užbaigti ir energiją pradės gaminti per 2023 m.

Nuo 2020 m. savo veiklą vykdantis fondas „Modus Poland Solar Fund I” trečiojo platinimo metu, kuris buvo baigtas 2023 m. sausio mėn. pritraukė 12,1 mln. Eur iš daugiau nei 30 investuotojų. Po šio platinimo bendra fondo investuotojų įsipareigojimų suma išaugo iki 36,6 mln. Eur. „Modus Remote Solar Fund I” antrojo platinimo metu, kuris buvo baigtas 2022 m. lapkričio mėn. pritraukė 7,4 mln. Eur iš daugiau nei 20 investuotojų. Po šio platinimo bendra fondo investuotojų